Produkty polecane

O mnie

Dzień dobry,

Urodziłem się i mieszkałem do niedawna w Piemoncie leżącym na północy Włoch. Piemont, to region w którym tradycje winiarskie sięgają czasów starożytnych Rzymian i są opisywane przez Pliniusza Starszego pochwalnymi słowami, w odniesieniu do jakości wina i jego dużego spożycia. Dorastałem w otoczeniu tych zapachów i smaków, które dzisiaj chciałbym przenieść tu do Polski, starając się połączyć wysoki poziom jakości z odpowiednią ceną.
Chciałbym abyście poznali moją ziemię przez wartość jej produktów, kupując bezpośrednio od producenta wina włoskie. Sklep internetowy Vinitalia zapewni Wam dostęp do win wysokiego gatunku w jak najlepszej cenie. Dzięki temu przyniosę na Wasz stół kawałek Włoch.
Wina włoskie przeznaczone są dla osób o wyrafinowanym i wymagającym podniebieniu. Każdy łyk tego trunku to rozkosz dla duszy jak i ciała. Różnorodność gatunków sprawi, że każdy znajdzie idealny smak dla siebie. Wino włoskie zachwyci Cię nie tylko intensywną barwą i aromatem, ale także świetnie podkreśli smak wielu dań i przekąsek.

Francesco Bruno